Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Świąteczne życzenia OXYLINE

Opublikowany przez w 6. Wydarzenia ·#RazemDlaBezpieczeństwa - 11 czerwca 2019

Opublikowany przez w 2. Konferencje ·
Tags: #razemdlabezpieczenstwa

I FORUM RAZEM DLA ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA
 to projekt powstały dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Przemysława Preibisch z firmy GRANBERG oraz Mariusza Kuczera z firmy OXYLINE. Forum powstało w ramach istniejącego już projektu Razem Dla Bezpieczeństwa, które skierowane jest przede wszystkim do służb mundurowych.
Partnerstwo firm OXYLINE i GRANBERG oraz współorganizatorów tj. WYŻSZEJ SZKOŁY ZARZĄDZANIA OCHRONĄ PRACY w Katowicach oraz TECHNICHE i THORZT szerzymy szeroko rozumianą Kulturę Bezpieczeństwa wspierając działy BHP swoim doświadczeniem, promując nowe rozwiązania w zakresie ŚOI, a także szkoląc pracowników z stosowania ŚOI tak by podczas pracy czuli się bezpiecznie.
Forum odbyło się 11.06.2019r w murach WYŻSZEJ SZKOŁY ZARZĄDZANIA OCHRONĄ PRACY w Katowicach gdzie gościliśmy pracowników Służb BHP z wielu firm.
Dziękujemy Wszystkim prelegentom za wygłoszenie przygotowanych referatów, a w szczególności dziękujemy Panu prof. dr hab. inż. Bohdanowi Mochnackiemu za bardzo ciekawy referat otwierający Forum.

Dziękujemy również za pomoc w organizacji wydarzenia Naszym partnerom:
- Centrum szkoleniowe DEXTERITAS
- FITPAPU
- PHYSIOCONTROL
- ACTIVE POINT
Z niecierpliwością czekamy na II edycję Forum.
Z Trybuną Górniczą pod pachę, czyli gdzie, kiedy i dlaczego byliśmy

Opublikowany przez w 2. Konferencje ·
AKADEMIA BHP WYDAWNICTWA GÓRNICZEGO
Konferencja 12- 13 czerwca 2019 r.
Patroni Honorowi – Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach oraz Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu

   
     Oxyline od lat pracuje na rzecz poprawy bezpieczeństwa i zdrowia w górnictwie. Jesteśmy Polskim Producentem Półmasek Przeciw-pyłowych, które w znaczący sposób poprawiają komfort pracy. Poprzez zastosowanie specjalnych włóknin uzyskaliśmy o 50% niższe opory oddychania. Nasz półmaski filtracyjne chronią drogi oddechowe i poprawiają ergonomię pracy. Gdy rozmawiamy z ludźmi, którzy znają warunki jaki panują w kopalniach: wysokie zapylenie, wilgotność sięgająca 90%, obowiązek stosowania wielu ŚOI, podkreślają oni iż półmaski Oxyline są przemyślanym, komplementarnym i nowoczesnym produktem.
     Nasz zespół: Piotr Dobrowolski, Ewelina Janicka, Mariusz Kuczera i Tomasz Morzyszek prezentował przy AKADEMII BHP WYDAWNICTWA GÓRNICZEGO, kolejne produkty, które chcemy by znalazły swoje miejsce w Górnictwie i pracach około górniczych. Szczególny nacisk położyliśmy na prezentacje kolejnych środków do ochrony dróg oddechowych oraz sprzętu do ochrony przed upadkiem z wysokości. Już dzisiaj możemy powiedzieć, że nasze produkty posiadają odpowiednie badania, gdyż OXYLINE umożliwia zapewnienie ochrony życia i zdrowia pracownikom i ich rodzinom.

IV Bieg Charytatywny św. Goara - 25 maj 2019

Opublikowany przez w 6. Wydarzenia ·
Tags: #antysmog;#bezpieczeństwo
Zgodnie z wartościami firmy OXYLINE i promowaniem kultury bezpieczeństwa, wpieramy dobre incjatywy społeczne, gdyż:
ZDROWIE I ŻYCIE CHRONIMY NALEŻYCIE.
   Organizator Rada Rodziców oraz  kadra Gliwickiego Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego poprzez naszego dyrektora ds. exportu Piotra Skupnia (napływowego Gliwiczanina) zaprosiła nas do wsparcia  IV Biegu Charytatywnego Św. Goara. Celem imprezy było pozyskanie środków na panele sensoryczne, które wzbogacą projektowaną właśnie i przygotowywaną do realizacji ścieżkę sensoryczną. Dzięki panelom ścieżkę będzie można wykorzystywać o każdej porze roku. Naziemna wersja takiej sensorycznej alejki służyłaby dzieciom jedynie w ciepłym okresie roku, kiedy mogą zdjąć buty i skarpetki, a zatem przez mniejszą część roku szkolnego. Stąd pojawił się pomysł, by klasyczną ścieżkę rozbudować o pionowe ściany, z którymi będzie można „eksperymentować” niezależnie od pogody. Dzięki panelom ścieżka ma być także dostępna dla dzieci poruszających się na wózkach. Takie elementy będzie można dotykać, czy grać na nich. Przez stymulację dotykową dzieci mają możliwość zbierania właściwych doświadczeń sensorycznych i budowania na ich postawie wiedzy o otaczającym świecie, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie w domu, przedszkolu czy szkole. Zabawa na rozbudowanej ścieżce sprawia, że dzieci zaspokajają swoją potrzebę interakcji z otaczającym ich światem, jednocześnie stając się bardziej skłonne i pobudzone do działania.
Imprezę była objęta honorowym patronatem Prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz.
             W imprezie wzięło udział prawie 350 osób, w tym 150 dzieci i 195 dorosłych. W pakietach uczestnika każdy znalazł maskę antysmogową Oxyline. A dla zachęconych posiadaniem masek antysmogowych dla całej rodziny, które to są obecnie bardzo poszukiwanym społecznie produktem, urządziliśmy loterię. Problem smogu jest na Śląsku ogólnie znany, jakość powietrza ma wpływ na każdego z nas i naszą jakość życia, więc chętnych nie brakowało. Nagrodą w Loterii były pakiety rodzinne masek antysmogowych Oxyline, w boxach po 5 sztuk.  
SEGURITEC PERU, Lima - nowe obszary naszego działania, czyli jak było na targach 23-25 maja 2018

Opublikowany przez w 5. Targi ·

Kolejny rok naszego działania zachęcił dział eksportu OXYLINE do eksplorowania kolejnych rynków zbytu. W roku 10-lecia istnienia firmy wybraliśmy się w poszukiwaniu nowych odbiorców naszych półmasek przeciwpyłowych do Limy. Odwiedziny PERU nie były przypadkowe, targi SEGURITEC, które odbywały się w dniach 23-25 maja 2018, to konkretne działanie skierowane do jednego z ważniejszych  dla nas obszarów działania. Chcemy umocnić swoją pozycję na kontynencie Ameryki Południowej. Chcemy pokazać jak produkty z Polski mogą pozycjonować się dzięki jakości wykonania, stabilności pracy w różnych warunkach atmosferycznych i komfortowi oddychania dzięki swoim niskim oporom.

Dalej
tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego