FUGE TAIL - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Aparat ucieczkowy (EEBD) - FUGE TAIL

FUGE TAIL jest niezależnym aparatem oddechowym przeznaczonym do ucieczki (Emergency Escape Breathing Device), które w nagłym wypadku, na żądanie, dostarcza przepływ powietrza na minimum 15 minut.  Jest przeznaczone do użytku we wszystkich środowiskach, gdzie mogą wystąpić niebezpieczne sytuacje z powodu dymów pożarowych lub niedoboru tlenu.

FUGE TAIL łączy najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu z szerokim polem widzenia maski SPASCIANI TR 2002 BN, która jest jego częścią.
FUGE TAIL jest wyposażone w automat oddechowy, który utrzymuje nadciśnienie w masce w ten sposób zapobiegając przeciekom zanieczyszczonego powietrza z zewnątrz do wewnątrz maski. Jeśli to będzie konieczne, tryb nadciśnienia może być aktywowany manualnie poprzez naciśnięcie specjalnego przycisku, który działa jak dodatkowy zawór uzupełniający. Podtrzymująca uprząż FUGE TAIL jest wyposażona w komplet pasów, aby utrzymać butlę w odpowiedniej pozycji i pozwolić użytkownikowi na noszenie w sposób najwygodniejszy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, pozwala na poruszanie się w wąskich przestrzeniach.
 
tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego