RC 15002 - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Wózkowe systemy zasilania powietrzem - RC 15002

RC aparaty oddechowe są idealne do ochrony użytkowników zaangażowanych w długotrwałe prace w zakładach chemicznych, obszarach zanieczyszczonych i generalnie we wszystkich przypadkach
gdzie jest, lub może wystąpić deficyt tlenu i potrzebna jest długotrwała samowystarczalność. Zestaw zasilający linię sprężonego powietrza, model RC 15002 jest jednym z głównych elementów składowych aparatu odd echowego z automatem oddechowym.

RC 15002 zestaw zasilający jest umieszczony na wózku zaopatrzonym w kołowrotek na wąż, dwie opony i przydatną skrzynkę na narzędzia. Wózek jest również wyposażony w reduktor ciśnienia RB, który utrzymuje średnie ciśnienie wylotowe na stałym poziomie niezależnie od ciśnienia w butli, dwa wskaźniki ciśnienia, które ciągle odczytują wysokie i średnie ciśnienie, gwizdek alarmowy, który aktywuje się jednocześnie z alarmem w automacie oddechowym i szybkozłącze do połączenia z wężem drugiego użytkownika. Wózek jest wyposażony w wąż wysokiego ciśnienia do podłączenia jednej 50 litrowej 200 barowej stalowej butli (do zamówienia osobno) wyposażonej w zawór EN 144.
 
tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego