Aparat oddechowy na sprężone powietrze - RN/BN 1603 T1 - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Aparat oddechowy na sprężone powietrze - RN/BN 1603 T1

RN/BN 1603 T1 jest samowystarczalnym aparatem oddechowym typu 1 opracowanym do prac konserwacyjnych w zakładach chemicznych i obszarach przemysłowych, do operacji ratowniczych i generalnie we wszystkich przypadkach gdzie jest lub może wystąpić niedobór tlenu.
 
RN/BN 1603  T1 łączy najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu z wydajnością, wszechstronnością i łatwym użyciem Systemu MK2, jak również szerokim polem widzenia maski Spasciani TR 2002 BN CL2.
Maska TR 2002 BN  jest wyposażona w specjalne podwójne złącze umożliwiające używanie maski zarówno z nadciśnieniem jak i podciśnieniem. Specjalne opatentowane urządzenie automatycznie koryguje ładowanie zaworu, aby dostosować je do podłączonego urządzenia. Maska jest wyposażona w specjalne szybkozłącze zgodne z DIN 58600 i w standardowe złącze na śrubę zgodnie z EN 148-1, dlatego może być używana na nadciśnienie z aparatem oddechowym Spasciani wyposażonym w automat oddechowy typu BN i z filtrami oraz innymi urządzeniami na podciśnienie.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego