Zestaw ACM 952 - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Systemy wężowe sprężonego powietrza (ALR) - Zestaw ACM 952

ACM 952 jest izolującą/izolowaną maską z ciągłym przepływem powietrza zaopatrzoną w sztywny kaptur i w kamizelkę ochronną.

ACM 952 jest wydajnym urządzeniem do ochrony dróg oddechowych i górnej części tułowia przed szkodliwymi efektami stosowania chemicznych produktów w środowisku przemysłowym.
Kamizelka kaptura, lekka i wygodna, i sam kaptur, solidny i stabilny, gwarantują poza ochroną dróg oddechowych dobrą ochronę głowy, szyi i ramion przed przypadkowym kontaktem ze stałymi, ciekłymi i gazowymi substancjami chemicznymi. Niska waga, biorąc pod uwagę wymaganą ochronę i trwałość, i ergonomiczna konstrukcja sprawiają że jest to urządzenie łatwe w obsłudze i bardzo efektywne.

Maska zaopatrzona jest w filtr wyciszający EOD 55, który redukuje hałas do minimum. Redukcja hałasu, możliwość regulowania przepływu i dwa zawory nadmiarowe umieszczone na kapturze blisko uszu sprawiają, że jest to aparat bardzo wygodny do noszenia i używania.
ACM 952 składa się z kaptura ACM 952, karbowanego węża typu TUR 909, filtra wyciszającego EOD 55, regulatora przepływu AC 95 i zaworu nadmiarowego.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego