Bratoszewcie 23 i 24 kwietnia 2016 Targi Rolne AGROTECHNIKA na terenie ŁODR - Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Bratoszewcie 23 i 24 kwietnia 2016 Targi Rolne AGROTECHNIKA na terenie ŁODR

Opublikowany przez w 5. Targi ·
Tags: Ochrona Chemiczna Ochrona BiologicznaTargi Rolne
Oxyline Sp. z o.o. jest wiodącą na rynku polskim firmą we wprowadzaniu modelowych rozwiąznań z zakresu środków ochrony indywidualnej ŚOI przed środkami ochrony roślin ŚOR. Już drugi roko szkolimy we współpracy z Regionalnymi Ośrodkami Doractwa rolniczego i Kasami Roliczego UBezpieczenia Społecznego KRUS w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy BHP przy pracach rolniczych. IZOC-e jak nazywają się nasze komplety, to dedykowane i przemyślane przez specjalistów do spraw produktu, z firmy Oxyline modelowe zabezpieczenia w zakresie prac związnych z chemizacją, pracami deratyzacyjnymi, dezynsekcyjnymi, dezynfekcyjnymi oraz innymi zagrożeniami biologicznymi.
Indywidualny Zestwa Ochrony Chemicznej IZOC-01 "OPRYSK"
Indywidulany Zestaw Ochrony Chemicznej IZOC-02 "OPRYSK Premiu"
Indywidualny Zestaw Ochrony Chemicznej IZOC-03 "OPRYSK Ultra+"
to 3 propozycje firmy Oxyline, które na pewno znajdziecie wśród wystwaców podczas tegorocznej edycji 24 Targów Rolniczych AGROTECHNIAKA w Bratoszwicach.

23 i 24 kwietnia 2016 to już ten weekend pod Łodzią spotkają się wszyscy, którzy ineresują się rolnictwem, jego rozwojem i technnologiami z nim związanymi. Wśród nich będziemy i my reprezentowani przez naszych partnerów i dystrybutorów. Centralny Instytut Ochrony Pracy w ramach programu "Dobre praktyki" w zeszłym roku uhonorwał nas dyplomem za realizacje szkoleń z zakresu ŚOI dla rolictwa, gdzie IZOCe firmy Oxyline tworzą trzon zabezpieczeń indywidualnych pracownika. Hasło "Podziel się bezpieczeństem" jest i będzię dalej dla nas motorem, do pracy na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy rolników i ich rodzin.

A tak prezentowaliśmy się w zeszłym roku:
Brak komentarzy

tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego