Partnerstwo w kampani CIOP - Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Partnerstwo w kampani CIOP

Opublikowany przez w 2. Konferencje ·
Partnerstwo w kampani CIOPFirma #OXYLINE została  oficjalnie Partnerem Kampanii  #CIOP "Dobre praktyki w BHP".
Wskazując  nowe metody działania na rzecz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w  Rolnictwie podczas prac związanych z wykorzystaniem Środków Ochrony  Roślin nasza firma proponuje innowacyjne podejście do konsumenta.
Dzisiaj - mówmy o zagrożeniach,
Jutro - proponujmy rozwiązania,
Pojutrze - pracujmy bezpiecznie.
OXYLINE Sp. z o.o. od początku tego roku podejmuje działania na rzecz promocji Indywidualnych Zestawów Ochrony Chemicznej  #IZOC    "OPRYSK" , "OPRYSK PREMIUM", "OPRYSK ULTRA+"  . We współpracy z  Łódzkim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach i OR KRUS ŁÓDŹ  wskazujemy na Dobre Praktyki w BHP. Zaznaczamy jak bardzo istotny jest  fakt, że wrażliwość na zatrucie pestycydami zdecydowanie się wzmaga,  jeżeli jednocześnie na organizm działają leki, alkohol, rozpuszczalniki,  farby, inne pestycydy, a nawet tytoń czy kawa. Wskazujemy jak używać  środków ochrony indywidualnej i jakich reguł BHP przestrzegać,  szczególnie w odniesieniu do warunków przestrzennych, atmosferycznych i  typu toksyczności pestycydu   na jakie narażeniu są pracownicy przy  pracach rolnych. Skuteczność szkoleń i wzrost świadomości w grupie  docelowej, wywołał szerokie zainteresowanie, nie tylko wśród  konsumentów, ale również u dystrybutorów.  Do  #OXYLINE     "zastukało" 3 dystrybutorów krajowych chcących podjąć temat  sprzedaży i szkoleń zgodnie z założeniami  akcji  "Środki ochrony  roślin, a zdrowie rolników"w swoich regionach. Dzisiaj jeden z nich  przygotowuje specjalny portal www.agrobhp.pl  , którego celem będzie dzielenie się z Państwem wiedzą z zakresu  dobrych praktyk w rolnictwie, modelowymi rozwiązaniami zakresie BHP,  przepisami które nas obowiązują itd.
Na tym nie przestaje, chcemy  dalej działać wspierając swoich partnerów zarówno biznesowych jak i  społecznych. Dlatego na najbliższych imprezach targowych w regionie  łódzkim staramy się by zawsze były prezentowane MODELOWE ROZWIĄZANIA  związane z BHP przy ŚOR.
#OXYLINE  ZDROWIE I ŻYCIE CHRONIMY NALEŻYCIEBrak komentarzy

tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego