Z Trybuną Górniczą pod pachę, czyli gdzie, kiedy i dlaczego byliśmy - Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Z Trybuną Górniczą pod pachę, czyli gdzie, kiedy i dlaczego byliśmy

Opublikowany przez w 2. Konferencje ·
AKADEMIA BHP WYDAWNICTWA GÓRNICZEGO
Konferencja 12- 13 czerwca 2019 r.
Patroni Honorowi – Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach oraz Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu

   
     Oxyline od lat pracuje na rzecz poprawy bezpieczeństwa i zdrowia w górnictwie. Jesteśmy Polskim Producentem Półmasek Przeciw-pyłowych, które w znaczący sposób poprawiają komfort pracy. Poprzez zastosowanie specjalnych włóknin uzyskaliśmy o 50% niższe opory oddychania. Nasz półmaski filtracyjne chronią drogi oddechowe i poprawiają ergonomię pracy. Gdy rozmawiamy z ludźmi, którzy znają warunki jaki panują w kopalniach: wysokie zapylenie, wilgotność sięgająca 90%, obowiązek stosowania wielu ŚOI, podkreślają oni iż półmaski Oxyline są przemyślanym, komplementarnym i nowoczesnym produktem.
     Nasz zespół: Piotr Dobrowolski, Ewelina Janicka, Mariusz Kuczera i Tomasz Morzyszek prezentował przy AKADEMII BHP WYDAWNICTWA GÓRNICZEGO, kolejne produkty, które chcemy by znalazły swoje miejsce w Górnictwie i pracach około górniczych. Szczególny nacisk położyliśmy na prezentacje kolejnych środków do ochrony dróg oddechowych oraz sprzętu do ochrony przed upadkiem z wysokości. Już dzisiaj możemy powiedzieć, że nasze produkty posiadają odpowiednie badania, gdyż OXYLINE umożliwia zapewnienie ochrony życia i zdrowia pracownikom i ich rodzinom.

Brak komentarzy

tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego