SAWO 2016 zapraszamy na stoisko OXYLINE - Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

SAWO 2016 zapraszamy na stoisko OXYLINE

Opublikowany przez w 5. Targi ·
Raz na dwa lata na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się najważniejsze wydarzenie dedykowane branży bezpieczeństwa pracy. Podczas kolejnej odsłony targów SAWO,  organizowanych w dniach 26-28 kwietnia, swoją ofertę zaprezentują wiodące polskie przedsiębiorstwa oraz uznani w Europie producenci i dystrybutorzy światowych marek.

Targi SAWO stanowią bardzo dobre miejsce do prezentacji najnowszych rozwiązań i produktów. Na cztery miesiące przed kolejną edycją zainteresowanie ofertą ze strony wystawców jest bardzo duże. Do połowy grudnia swój udział potwierdziło 141 wystawców z 20 krajów, a wśród nich stali partnerzy oraz wielu nowych uczestników. Lista zgłoszonych firm dostępna jest na stronie www.sawo.mtp.pl

SAWO jest ważną platformą biznesowych spotkań i efektywnej wymiany informacji. Obok prestiżowych konkursów targom towarzyszą pokazy, konferencje i ciekawe prezentacje. Nowością przyszłorocznej edycji będzie wystawa Aleja Ergonomii, promująca produkty i rozwiązania ergonomiczne dotyczące procesów pracy i stanowisk pracy. Co ważne mogą wziąć w niej udział zarówno wystawcy targów, jak i firmy nie biorące udziału w SAWO. Wszelkie informacje dotyczące tej ekspozycji można zaleźć na stronie targów.

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO odbędą się równolegle z Międzynarodowymi Targami Zabezpieczeń SECUREX oraz Międzynarodowymi Targami Instalacyjnymi INSTALACJE.
targi sawo zapraszamyBrak komentarzy

tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego