Międzynarodowa konferencja - Inżynierja bezpieczeństwa, a zagrożenia cywilizacyjne - Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Międzynarodowa konferencja - Inżynierja bezpieczeństwa, a zagrożenia cywilizacyjne

Opublikowany przez w 2. Konferencje ·
Z Oxyline bezpiecznie i nowocześnie

8 i 9 czerwca 2016 wzięliśmy udział w 4. międzynarodowej konferencji naukowej „Inżynieria Bezpieczeństwa a Zagrożenia Cywilizacyjne. Zagrożenia CBRNE”. Konferencja poświęcona była nowoczesnym technikom ratownictwa i naukowemu podejściu do problemu bezpieczeństwa. Wystąpienia koncentrowały się na problemie zagrożeń chemicznych, biologicznych i radiologicznych oraz technikami ratownictwa w przypadku ich wystąpienia.
Uczestnicy konferencji mieli okazją zapoznać się z ofertą Oxyline, przedstawioną przez Mariusza Kuczerę i Tomasza Witkowskiego. Szeroka gama rozwiązań Środków Ochrony Indywidualnej zaprezentowana przez naszych przedstawicieli cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Innowacyjne rozwiązania chroniące życie i zdrowie ratowników (sprzęt izolujący, maski i pochłaniacze, rękawice, kombinezony) stały się przyczynkiem do wielu ciekawych dyskusji i wymiany doświadczeń.
Uczestnikami Konferencji byli m.in. reprezentanci Straży Pożarnej, Policji, Ministerstwa Obrony Narodowej, służb ratowniczych, zarządzania kryzysowego, zarządzania infrastrukturą krytyczną, ośrodków szkoleniowych, administracji różnych szczebli.
Konferencja odbyła się w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Poza nią organizatorami byli jeszcze: Komenda Główna PSP w Warszawie oraz Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie. Nad poziomem naukowym konferencji czuwał Komitet Naukowy w skład którego weszli specjaliści nauk o bezpieczeństwie z polskich, amerykański, czeskich, słowackich i ukraińskich uczelni.
Brak komentarzy

tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego