SAWO 2016. Kto nas nie odwiedził ma czego żałować - Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

SAWO 2016. Kto nas nie odwiedził ma czego żałować

Opublikowany przez w 5. Targi ·

– Teraz, po dobrej robocie, w końcu sobie odpoczniecie – powiedział pod koniec ostatniego dnia targów jeden z naszych gości. Miał dobre intencje ale na szczęście bardzo się pomylił. Na szczęście dla nas i naszych Klientów.
Zespół Oxyline jest zgodny w ocenie udziału w targach SAWO 2016. To był strzał w dziesiątkę. Rzesze odwiedzających, owocne rozmowy, dużo nowych klientów i moc zgromadzonej pracy do zabrania do domu, do firmy. Tak to wygląda z perspektywy stoiska Oxyline.
Zobaczmy co na gorąco, podczas targów, mówili członkowie naszego zespołu.
Ewelina Janicka, dyrektor ds. sprzedaży:
Porównując targi dzisiejsze z tymi sprzed dwóch lat widać więcej klientów końcowych, a ci są przecież najważniejsi. I są naprawdę zainteresowani prezentowanymi u nas, nowymi rozwiązaniami na rynku. Dzięki temu targi ożyły. Młodzi BHP-owcy szukają nowości. Jestem przekonana, że prezentując im nasz sprzęt udzielamy poważnego wsparcia naszym dystrybutorom.

Piotr Skupień, dyrektor ds. eksportu:
Cieszę się, że mogłem połączyć obecność na stoisku Oxyline z moim wykładem na towarzyszącym targom forum konferencyjnym. Reprezentowałem tam Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach – partnerską uczelnię Oxyline. Okazało się, że nie było to wystąpienie tylko pro publico bono, bo słuchacze, których zainteresowały rozwiązania, o których mówiłem, ciągle przychodzą na nasze stoisko, żeby zobaczyć je w praktyce.

Tomasz Witkowski, specjalista ds. produktu
Duże zainteresowanie sprzętem izolującym Spasciani. Konkurencja ma się czym niepokoić. Goście targów dostrzegają, że nadchodzi nowe i dobre, w przyzwoitych cenach. Cel został osiągnięty.

Mariusz Kuczera, specjalista ds. produktu
Do targów wydawało się, że rynek sprzętu chroniącego przed upadkiem jest stabilny. Jednak rozmowy z nowymi klientami uzmysławiają, że ludzie ciągle poszukują nowych rozwiązań. Będąc firmą nowatorską patrzymy w Oxyline na ten segment z pełnym optymizmem.

Adam Żurawski, specjalista ds. produktu
Okulary ochronne to nasz nowy asortyment. I chociaż ten rynek wydawał się nasycony, to już zdobyliśmy klientów, którzy docenili, że w swojej klasie cenowej nasze okulary ochronne wyróżniają się jakością. Wiele osób zauważyło na przykład, że nie zniekształcają obrazu bez względu na kąt pod jakim patrzymy.

Radosław Pichłacz, specjalista ds. produktu
Do tej pory klienci kojarzyli Oxyline głównie z produkcją półmasek, kombinezonami, maskami przeciwgazowymi i ochroną przed upadkiem. Zaskoczyła ich oferta wysokiej jakości rękawic ochronnych TraffiGlove. Przemyślany system oznaczania kolorem poziomu ochrony zwiększa bezpieczeństwo i co równie cieszy, wzbudza zainteresowanie zwiedzających.
Tomasz Morzyszek, specjalista ds. marketing
Miłą niespodzianką jest zainteresowanie naszym sprzętem ochronnym nie tylko ludzi tradycyjnie zajmującymi się BHP, ale również pożarników. Pasjonujące się nową technologią młode pokolenie pożarników to perspektywiczny klient na nasz sprzęt izolujący Spasciani.
Arkadiusz Dziębowski, prezes
Z zadowoleniem przyjmuję duże zainteresowanie naszą ofertą, szczególnie sprzętem izolującym Spasciani. Jeśli podejść do tego z chłodną kalkulacją to trudno, żeby było inaczej, skoro jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tego bardzo atrakcyjnego dla branży sprzętu. Okazaliśmy się również ważni dla producenta, gdyż 2 dni na targach spędził z nami CEO firmy Andrea Spasciani. Wczoraj i przedwczoraj wieczorem, gdy na naszym stoisku nie było już publiczności, ekipa Oxyline nie kryła zadowolenia z pozyskania nowych klientów. To cieszy i  zapowiada dalszy dynamiczny rozwój firmy.
Tak, w kilku ujęciach, wyglądały, z perspektywy naszego stoiska, Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2016.
Mariusz Pawlak
Brak komentarzy

tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego