#RazemDlaBezpieczeństwa - 11 czerwca 2019 - Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

#RazemDlaBezpieczeństwa - 11 czerwca 2019

Opublikowany przez w 2. Konferencje ·
Tags: #razemdlabezpieczenstwa

I FORUM RAZEM DLA ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA
 to projekt powstały dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Przemysława Preibisch z firmy GRANBERG oraz Mariusza Kuczera z firmy OXYLINE. Forum powstało w ramach istniejącego już projektu Razem Dla Bezpieczeństwa, które skierowane jest przede wszystkim do służb mundurowych.
Partnerstwo firm OXYLINE i GRANBERG oraz współorganizatorów tj. WYŻSZEJ SZKOŁY ZARZĄDZANIA OCHRONĄ PRACY w Katowicach oraz TECHNICHE i THORZT szerzymy szeroko rozumianą Kulturę Bezpieczeństwa wspierając działy BHP swoim doświadczeniem, promując nowe rozwiązania w zakresie ŚOI, a także szkoląc pracowników z stosowania ŚOI tak by podczas pracy czuli się bezpiecznie.
Forum odbyło się 11.06.2019r w murach WYŻSZEJ SZKOŁY ZARZĄDZANIA OCHRONĄ PRACY w Katowicach gdzie gościliśmy pracowników Służb BHP z wielu firm.
Dziękujemy Wszystkim prelegentom za wygłoszenie przygotowanych referatów, a w szczególności dziękujemy Panu prof. dr hab. inż. Bohdanowi Mochnackiemu za bardzo ciekawy referat otwierający Forum.

Dziękujemy również za pomoc w organizacji wydarzenia Naszym partnerom:
- Centrum szkoleniowe DEXTERITAS
- FITPAPU
- PHYSIOCONTROL
- ACTIVE POINT
Z niecierpliwością czekamy na II edycję Forum.
Brak komentarzy

tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego