Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

SEGURITEC PERU, Lima - nowe obszary naszego działania, czyli jak było na targach 23-25 maja 2018

Opublikowany przez w 5. Targi ·

Kolejny rok naszego działania zachęcił dział eksportu OXYLINE do eksplorowania kolejnych rynków zbytu. W roku 10-lecia istnienia firmy wybraliśmy się w poszukiwaniu nowych odbiorców naszych półmasek przeciwpyłowych do Limy. Odwiedziny PERU nie były przypadkowe, targi SEGURITEC, które odbywały się w dniach 23-25 maja 2018, to konkretne działanie skierowane do jednego z ważniejszych  dla nas obszarów działania. Chcemy umocnić swoją pozycję na kontynencie Ameryki Południowej. Chcemy pokazać jak produkty z Polski mogą pozycjonować się dzięki jakości wykonania, stabilności pracy w różnych warunkach atmosferycznych i komfortowi oddychania dzięki swoim niskim oporom.

Międzynarodowe Targi Ochorny Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa 24-26 kwietnia 2018, Poznań

Opublikowany przez w 5. Targi ·
Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych  TARGÓW SAWO w Poznaniu. Targi były dla nas idealną możliwością zapoznania się z Państwa potrzebami i podzielenia się wiedzą przez naszych specjalistów.

Dzięki tym interesującym spotkaniom oraz wymianie cennych doświadczeń mamy nadzieję na jeszcze lepszą współpracę. Ufamy, że prezentowane  produkty spełniły Państwa oczekiwania i kolejne spotkania z Państwem będą równie udane.
Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie co najmniej tak samo owocna.
Najszybciej jak to możliwe odpowiemy na wszystkie zagadnienia poruszane podczas spotkań.

SICUR 20-23 luty 2018 INTERNATIONAL SECURITY, SAFETY AND FIRE EXHIBITON

Opublikowany przez w 5. Targi ·

Odwiedzając Hiszpanię,
Mimo chłodu na zewnątrz atmosfera w środku była gorąca. Na Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa i Pożarnictwa w Madrycie - SICUR 2018 pojawiliśmy się po raz pierwszy.  Na targi pojechało dwoje naszych specjalistów: Piotr Skupień (Dyrektor ds. Eksportu) i Ewa Dobrowolska ( Specjalista ds. Eksportu) w partnerstwie z firmą ASD Systems i Arturem Myckiem ( Menager ds. rozwoju). To już kolejne doświadczenia na rynkach zagranicznych, które realizujemy tworząc wspólną płaszczyznę dla prezentacji Polskich firm i Polskich produktów.
Wyjątkowa wystawa, która kierowana jest do rynku Hiszpańskiego, sprawdziła nasze umiejętności językowe i wiedzę o tamtej kulturze biznesowej. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać nowe kontakty handlowe, pokazać nasze rozwiązania, w zakresie dróg oddechowych i atuty naszych półmasek przeciwpyłowych. Po raz kolejny mogliśmy zademonstrować zalety konstrukcji naszej półmaski przeciwpyłowej, której kształt nie ulega deformacji przy odgnieceniach mechanicznych i nie traci sztywności przy wielogodzinnej pracy zachowując przy tym komfort użytkowania. Nasze półmaski filtracyjne nie uczulają i nie powodują otarć, co poświadczają liczne badania i testy użytkowników. Teraz Hiszpanie będą mogli się przekonać, że polskie środki ochrony dróg oddechowych, produkowane przez Oxyline, są naprawdę na medal.
17-20 październik 2017 A+A targi w Dusseldorf, Niemcy : Safety, Security and Health at Work

Opublikowany przez w 5. Targi ·
Tags: A+A;

Zapraszamy gorąco na kolejną edycję A+A'2017 najważniejsze targi w branży.
Tej imprezy nie wolno ominąć. 17-20 października 2017 w Dusseldorf, Niemcy odbywa się kolejna edycja targów kierowana do wszystkich zajmujących się sektorem bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony pracy. Hasło tegorocznej imprezy: LUDZIE MAJĄ ZNACZENIE, jednoznacznie kieruje uwagę na tym jak ważnym zasobem firmy są jej pracownicy. Nie tylko ich umiejętności i doświadczenie, ale również zdrowie, bezpieczeństwo jakie im zapewnia firma oraz udogodnienia jakie im oferuje w lepszym wykonywaniu obowiązków ma znaczenie.
Oxyline realizując swoją misję, którą jest: POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA OBECNYM I PRZYSZŁYM POKOLENIOM.
UMOŻLIWIAJĄC PRZEDSIĘBIORCOM ZAPEWNIENIE NALEŻYTEJ OCHRONY ŻYCIA I ZDROWIA PRACOWNIKOM I ICH RODZINOM, będzie promować swoje produkty z grupy ochrona dróg oddechowych.
Czym w tym roku Was zaskoczymy, zobaczcie sami:


Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO oraz Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO 8-10.06.2017

Opublikowany przez w 5. Targi ·


Dwie ważne imprezy jednocześnie w tym samym miejscu w tym samym terminie.

Dla firm inwestujących w bezpieczeństwo swoich pracowników dla służb ratowniczych (Państwowa Straż Pożarna, zawodowe straże pożarne, ochotnicza straż pożarna, państwowe ratownictwo medyczne, chemiczne, techniczne morskie, radiacyjne) oraz organizacji ratowniczych o charakterze społecznym (GOPR, TOPR, WOPR, PCK).
Poznajcie OXYLINE: Zdrowie i życie chronimy należycie!

IFRE-EXPO i WORK SAFETY-EXPO
2017

Gdzie: Targi  Kielce ul. Zakładowa 1

Godziny otwarcia targów:

 8.06.2017: 10.00-17.00
 9.06.2017: 10.00-17.00
10.06.2017: 10.00-17.00


Posiadając szeroką ofertę środków ochrony indywidualnej (ŚOI) firma Oxyline wprowadziła na rynek polski specjalistyczne produkty: aparaty świeżego powietrza SCBA, systemy wężowe sprężonego powietrza ALR, aparaty z wymuszonym przepływem powietrza PAPR, aparaty ucieczkowe EEBD, aparaty wężowe świeżego powietrza FAR.Dalej
tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego