Aktualności - Oxyline - Producent i dystrybutor sprzętu ochrony indywidualnej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

SICUR 20-23 luty 2018 INTERNATIONAL SECURITY, SAFETY AND FIRE EXHIBITON

Opublikowany przez w 5. Targi ·

Odwiedzając Hiszpanię,
Mimo chłodu na zewnątrz atmosfera w środku była gorąca. Na Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa i Pożarnictwa w Madrycie - SICUR 2018 pojawiliśmy się po raz pierwszy.  Na targi pojechało dwoje naszych specjalistów: Piotr Skupień (Dyrektor ds. Eksportu) i Ewa Dobrowolska ( Specjalista ds. Eksportu) w partnerstwie z firmą ASD Systems i Arturem Myckiem ( Menager ds. rozwoju). To już kolejne doświadczenia na rynkach zagranicznych, które realizujemy tworząc wspólną płaszczyznę dla prezentacji Polskich firm i Polskich produktów.
Wyjątkowa wystawa, która kierowana jest do rynku Hiszpańskiego, sprawdziła nasze umiejętności językowe i wiedzę o tamtej kulturze biznesowej. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać nowe kontakty handlowe, pokazać nasze rozwiązania, w zakresie dróg oddechowych i atuty naszych półmasek przeciwpyłowych. Po raz kolejny mogliśmy zademonstrować zalety konstrukcji naszej półmaski przeciwpyłowej, której kształt nie ulega deformacji przy odgnieceniach mechanicznych i nie traci sztywności przy wielogodzinnej pracy zachowując przy tym komfort użytkowania. Nasze półmaski filtracyjne nie uczulają i nie powodują otarć, co poświadczają liczne badania i testy użytkowników. Teraz Hiszpanie będą mogli się przekonać, że polskie środki ochrony dróg oddechowych, produkowane przez Oxyline, są naprawdę na medal.
17-20 październik 2017 A+A targi w Dusseldorf, Niemcy : Safety, Security and Health at Work

Opublikowany przez w 5. Targi ·
Tags: A+A;

Zapraszamy gorąco na kolejną edycję A+A'2017 najważniejsze targi w branży.
Tej imprezy nie wolno ominąć. 17-20 października 2017 w Dusseldorf, Niemcy odbywa się kolejna edycja targów kierowana do wszystkich zajmujących się sektorem bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony pracy. Hasło tegorocznej imprezy: LUDZIE MAJĄ ZNACZENIE, jednoznacznie kieruje uwagę na tym jak ważnym zasobem firmy są jej pracownicy. Nie tylko ich umiejętności i doświadczenie, ale również zdrowie, bezpieczeństwo jakie im zapewnia firma oraz udogodnienia jakie im oferuje w lepszym wykonywaniu obowiązków ma znaczenie.
Oxyline realizując swoją misję, którą jest: POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA OBECNYM I PRZYSZŁYM POKOLENIOM.
UMOŻLIWIAJĄC PRZEDSIĘBIORCOM ZAPEWNIENIE NALEŻYTEJ OCHRONY ŻYCIA I ZDROWIA PRACOWNIKOM I ICH RODZINOM, będzie promować swoje produkty z grupy ochrona dróg oddechowych.
Czym w tym roku Was zaskoczymy, zobaczcie sami:


Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO oraz Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO 8-10.06.2017

Opublikowany przez w 5. Targi ·


Dwie ważne imprezy jednocześnie w tym samym miejscu w tym samym terminie.

Dla firm inwestujących w bezpieczeństwo swoich pracowników dla służb ratowniczych (Państwowa Straż Pożarna, zawodowe straże pożarne, ochotnicza straż pożarna, państwowe ratownictwo medyczne, chemiczne, techniczne morskie, radiacyjne) oraz organizacji ratowniczych o charakterze społecznym (GOPR, TOPR, WOPR, PCK).
Poznajcie OXYLINE: Zdrowie i życie chronimy należycie!

IFRE-EXPO i WORK SAFETY-EXPO
2017

Gdzie: Targi  Kielce ul. Zakładowa 1

Godziny otwarcia targów:

 8.06.2017: 10.00-17.00
 9.06.2017: 10.00-17.00
10.06.2017: 10.00-17.00


Posiadając szeroką ofertę środków ochrony indywidualnej (ŚOI) firma Oxyline wprowadziła na rynek polski specjalistyczne produkty: aparaty świeżego powietrza SCBA, systemy wężowe sprężonego powietrza ALR, aparaty z wymuszonym przepływem powietrza PAPR, aparaty ucieczkowe EEBD, aparaty wężowe świeżego powietrza FAR.Zawiercie 5 czerwca 2017 WARSZTATY TECHNOLOGICZNE

Opublikowany przez w 6. Wydarzenia ·
Tags: nowoczesność
Nowa formuła, pierwsza edycja.
Tak można określić wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą OXYLINE i rozwiązaniami w zakresie Środków Ochrony Indywidualnej.

Staje się dla nas standardem, że tam gdzie jest mowa o bezpieczeństwie, profesjonaliźmie i jakości jesteśmy zapraszani. Poznajcie nasze przewagi produktowe, oceńcie naszą ofertę.

Jeśli chcecie się Państwo z nami spotkać to będziemy:

MIESJCE: Obrońców Poczty Gdańskiej 24, 42-400 Zawiercie
TERMIN: 5.06.2017 od 12:00 do 18:00Spotkajmy się na 25 Międzynarodowych Targach WOD-KAN 16-18 maja 2017

Opublikowany przez w 5. Targi ·

Zapraszamy na jubileuszowe XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 w Bydgoszczy, których organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.

Targi WOD-KAN są wystawą organizowaną z myślą o potrzebach gmin i ciągle rozwijającej się branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Tu ścierają się idee i praktyczne rozwiązania.
My szczególną uwagę poświęcamy bezpieczeństwu pracowników.
Odwiedźcie nasze stoisko, firma OXYLINE „Zdrowie i życie chroni należycie”.

Nasze stoisko nr: 51

Miejsce:

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
ul. Gdańska 187
85-674 Bydgoszcz

Godziny i daty otwarcia Targów WOD-KAN:

16 maja 2017 godziny 10:00-17:00
17 maja 2017 godziny 10:00-17:00
18 maja 2017 godziny 10:00-15:00

Zaprezentujemy:
- aparaty oddechowe SCBA
- aparaty ucieczkowe EEBD
- aparaty wężowe świeżego powietrza FAR
- aparaty z wymuszonym powietrzem PAPR
- systemy wężowe sprężonego powietrza ALR
- wózkowe systemy zasilania powietrzem
- maski przeciwchemiczne
- kombinezony przeciwchemiczne

Dalej
tel.:+48 42 215 10 68 fax: +48 42 203 20 31
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego